Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad  30 000  osób w 150  krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały  uznanie wielu  profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie.  Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

    Obecnie poszukujemy dynamicznych i ambitnych kandydatów  na stanowisko :

    Teren woj. Pomorskie

    Opis stanowiska:

    • promocja i dystrybucja produktów firmy w aptekach, zgodnie ze strategią firmy,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu,
    • bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w sprzedaży,
    • samodzielności i gotowości do ponoszenia odpowiedzialności za wyniki sprzedaży,
    • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i dobrej organizacji pracy,
    • znajomości pakietu MS Office (Excel, Word),
    • ważnego prawa jazdy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • opieka medyczna
    Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:

    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko OTC Product Manager. prowadzoną przez Ranbaxy (Poland) sp. z o.o. ul. Kubickiego 11, 02-954 Warszawa,
     która będzie ich Administratorem.

    Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów, decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody. „

    *Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez Ranbaxy (Poland) sp. z o.o., przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.