Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizację założonych planów sprzedaży oraz celów jakościowych,

  • promowanie portfolio preparatów Floslek Pharma oraz Laboratorium Kosmetyczne Floslek w aptekach oraz aptekach sieciowych,

  • monitorowanie i raportowanie realizacji zadań na rynku farmaceutycznym,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi,

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,

  • aktywne wprowadzanie nowych produktów do aptek,

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie,

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,

  • przeprowadzanie szkoleń dla farmaceutów

  • pracę na terenie województw: kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego

Nasze wymagania

  • silna motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy,

  • orientacja oraz konsekwencja na osiąganie celów,

  • gotowość do uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku (rynek farmaceutyczny i FMCG) - mile widziane,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz negocjacyjnych,

  • sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem,

  • praktycznej znajomości MS Office,

  • prawa jazdy kat. B (ważnego i nieobciążonego),

  • miejsca zamieszkania w obrębie wskazanego terenu,

  • gotowości do podróży służbowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w młodym i energicznym zespole,

  • motywacyjny system wynagradzania oraz premiowania,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy,

  • doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet,

  • zniżki pracownicze na zakup asortymentu firmy.