Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

JET sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami

  • Prezentacja produktów oraz edukacja pracowników aptek

  • Regularna obsługa aptek na wyznaczonym terenie

  • Cykliczna realizacja planów sprzedaży, przedstawianie programów promocyjnych

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie

  • Instalacja materiałów reklamowych, budowanie wizualizacji produktów

  • Realizacja ustalonych zadań

  • Bieżące raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami i sprzedaży produktów na rynku farmaceutycznym

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela w firmach farmaceutycznych

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność szybiego uczenia się i pracy pod presją czasu

  • Umiejętność przekazywania wiedzy

  • Umiejętność samoorganizacji i planowania

  • Wysoka kultura osobista

  • Obsługa programów MS EXCEL, Farmaprom, itp.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe (techniki efektywnej sprzedaży, techniki negocjacyjne)

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy dzięki współpracy z liderem na rynku

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer, Ipad

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną

Dla naszego klienta – jednego z największych amerykańskich koncernów, prowadzącego na terenie Polski działalność w sektorze farmaceutycznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV.