Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakład Farmaceutyczny AMARA to pionier polskiego rynku farmaceutycznego, producent substancji do receptury aptecznej, właściciel takich marek jak Amaderm czy Rinozine. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu nieustannie dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko

Miejsce pracy: obszar woj. świętokrzyskiego i Radom

ZADANIA

  • realizacja wyznaczonych celów,
  • aktywna sprzedaż produktów firmy w aptekach,
  • tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji interpersonalnych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym,
  • współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy,
  • reprezentowanie firmy podczas targów, eventów i innych imprez,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie organizacji akcji promocyjnych i eventów dla klientów.

Poszukujemy osoby:

  • lubiącej wyzwania i nastawionej na osiąganie wyznaczonych celów,
  • ambitnej, samodzielnej i spontanicznej,
  • potrafiącej zidentyfikować potrzeby Klientów oraz rozwijać ich potencjał,
  • potrafiącej budować długofalowe relacje biznesowe.

Jeśli powyższe cechy opisują właśnie Ciebie, wyślij swoją aplikację ze zdjęciem i dołącz do grona pracowników Z.F. AMARA Sp. z o.o.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy Przedstawiciela Farmaceutycznego,
  • orientacja na wyniki,
  • kreatywność w realizacji powierzanych zadań,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych,
  • dyspozycyjność, silna motywacja, zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

OFERUJEMY

  • pakiet szkoleń niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań: samochód służbowy, telefon, laptop.

Aplikacje prosimy kierować, klikając w przycisk Aplikuj

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o., ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków, będącego Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w Zakładzie Farmaceutycznym Amara Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy