Przedstawiciel Farmaceutyczny

IBSS BIOMED S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.
Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są
innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty,
sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY

OPIS STANOWISKA:

  • nawiązywanie kontaktów i rozwijanie współpracy z klientami aptecznymi na powierzonym terenie;
  • realizację planów sprzedażowo – promocyjnych dla produktów IBSS Biomed S.A.;
  • raportowanie wizyt i kontrola realizacji zamówień;
  • monitorowanie rynku;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • minimum rocznego doświadczenia w branży farmaceutycznej - warunek konieczny;
  • znajomości lokalnego rynku aptecznego;
  • wysokiej orientacji na osiągnięcie wyznaczonych celów;
  • systematyczności oraz odpowiedzialności i rzetelności w wywiązywaniu się z  podjętych obowiązków;
  • prawa jazdy kategorii “B”.

OFERUJEMY:

  • współpracę w ramach samozatrudnienia – B2B;
  • pracę w stabilnej firmie;
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwijaniu nowego projektu;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy