Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocję preparatów firmy w kanale aptecznym i sklepach zielarskich;

  • Aktywne prezentacje i szkolenia z zakresu wiedzy o naturalnych suplementach diety i badaniach klinicznych;

  • Realizację planów sprzedaży oraz działań marketingowych wspierających sprzedaż w regionie;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z farmaceutami i właścicielami sklepów zielarskich;

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym i zielarskim.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe;

  • Min. dwuletnie doświadczenia na stanowisku handlowym (mile widziane w branży farmaceutycznej, zielarskiej lub pokrewnej);

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów;

  • Komunikatywność, systematyczność;

  • Silna motywacja do pracy;

  • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych;

  • Prawo jazdy kat. B (czynne);

  • Znajomości obsługi komputera.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Klarowny system premiowy uzależnione od osiąganych wyników;

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym zespole;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).

Miejsce wykonywanej pracy

woj. śląskie, opolskie, świętokrzyskie