Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Oleofarm sp. z o. o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
  • Rozwój i obsługa lokalnych sieci aptek
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu
  • Negocjacje długoterminowych warunków handlowych
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wysoka motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zdolność efektywnego działania pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie cieszącej się zaufaniem Klientów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premię
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Samodzielność w działaniach
  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance
  • Dobre narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Zgrany i ambitny zespół

Oleofarm sp. z o. o.

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Aktualne oferty pracodawcy
PF/0922/śląskie (wszystkie powiaty)

Przedstawiciel Farmaceutyczny, śląskie