Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny w dziale OTC Okulistyka

HSK CONSULTINGO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Prezentacje produktowe dla personelu aptek
  • Merchandising produktów w aptekach,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
  • Współpraca ze środowiskiem farmaceutów zgodnie z założeniami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, także z dziedzin nie związanych z medycyną i farmacją,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w sektorze FMCG,
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność budowani długoterminowych relacji interpersonalnych
  • Kreatywność w realizacji powierzanych zadań,
  • Silna motywacja i orientacja na wyniki,

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o najwyższe standardy pracy
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy.
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Atrakcyjny Pakiet socjalny (Opieka medyczna, polisa ubezpieczeniowa)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemny szacunku i współpracy

HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta

MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY FARMACEUTYCZNEJ BĘDĄCEJ LIDEREM NA RYNKU OKULISTYCZNYM W EUROPIE

kandydatów do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY

w dziale OTC OKULISTYKA

Misją naszego Klienta jest wprowadzanie nowych produktów, gwarantowanie ich wysokiej jakości i tolerancji, a co za tym idzie uzyskanie dobrego samopoczucia pacjenta.

Przedstawiciel Farmaceutyczny w dziale OTC Okulistyka, Olsztyn