Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Bionorica Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowe planowanie aktywności biznesowych,

  • codzienną realizację ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią Spółki,

  • regularne raportowanie,

  • pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analizę oraz wykorzystanie w codziennej pracy,

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Nasze wymagania

  • mieszkasz w zachodniej części Warszawy lub Mławie, Płocku, Ciechanowie,

  • mile widziane doświadczenie ale nie jest to warunek konieczny,

  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,

  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,

  • legitymujesz się wyższym wykształceniem,

  • korzystasz z czynnego praca jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę

  • z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne produkty o niepodważalnej renomie,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • szansę rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Bionorica Polska Sp. z o.o.

Bionorica (www.bionorica.pl) to innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, produkująca nowoczesne leki pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, będąca liderem w swoim segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy