Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Xenico Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych na podległym terenie

  • Sprzedaż i promocję produktów z portfolio firmy

  • Rozwój firmy na powierzonym obszarze

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz monitorowanie konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta jako przedstawiciel apteczny/sieciowy lub pracujący ze sklepami zielarskimi

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy i działania pod presją czasu

  • Nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do działania

  • Gotowości do rozpoczęcia współpracy w oparciu o kontrakt

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz dobrej znajomości obsługi komputera

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i bardzo korzystny system premiowy (stała podstawa, prowizja ze sprzedaży, inne premie i nagrody)

  • Realną możliwość awansu i wpływu na rozwój firmy

  • Pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów

  • Narzędzia wspierające realizację powierzonych zadań

  • Płatne dni urlopowe i chorobowe

  • Przyjazną atmosferę w środowisku opartym na jasnych zasadach

  • Współpracę w oparciu o umowę o współpracy b2b

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Samochód służbowy (bez limitów) wraz z niezbędnymi narzędziami pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Wymagane dokumenty:

CV, List motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.