Przedstawiciel farmaceutyczny

BIOGENED S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Praca na tym stanowisku polega na realizacji założonych celów sprzedażowych firmy, budowaniu wizerunku Spółki oraz rozwoju relacji poprzez aktywną działalność informacyjną w środowisku aptecznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub licencjat

  • realizowanie zakładanych planów sprzedaży w regionie

  • kreatywność, samodzielność, pracowitość, dyspozycyjność

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego w branży dermokosmetycznej lub kosmetycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z długoletnią tradycją

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet rekreacyjno-sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna