Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel farmaceutyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent żywności funkcjonalnej i suplementów diety poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • zapewnienie promocji i dystrybucji produktów firmy w aptekach, sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością na określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowym,
    • zdobywanie nowych odbiorców oraz dbanie o już współpracujących,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla odbiorców,
    • bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności,
    • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu.
    Wymagania:
    • łatwości budowania i utrzymywania relacji,
    • samodzielności i dużej kreatywność,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • dbałości o wizerunek firmy i powierzone mienie.
    Oferujemy:
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wysokie wynagrodzenie,
    • samochód służbowy do użytku prywatnego,
    • pozostałe narzędzia niezbędne do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej