Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad  30 000  osób w 150  krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały  uznanie wielu  profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie. Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Obecnie poszukujemy dynamicznych i ambitnych kandydatów  na stanowisko:

Teren: woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • promocja i dystrybucja produktów firmy w aptecznych indywidualnych i sieciach             do 8 aptek , zgodnie ze strategią firmy,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu,
  • bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w sprzedaży produktów farmaceutycznych np. OTC, RX
  • dobrego planowania i priorytetyzowania zadań, nastawienie na realizację celu
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i dobrej organizacji pracy,
  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Word),
  • ważnego prawa jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy