Oferta pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

DelfarmaO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jako pionier i lider importu równoległego dostarczamy na polski rynek tańsze leki i tym samym znacząco przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ochrony zdrowia. Posiadamy najszersze portfolio produktów, które dostarczamy do najlepszych aptek, hurtowni i szpitali. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni ludzi ambitnych i kreatywnych, podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jaki i dopiero rozpoczynających swoja przygodę na rynku pracy.

Jeżeli jesteś gotowy zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, cenisz sobie długotrwałą współpracę oraz lojalność, Właśnie na Ciebie czekamy!

Już dzisiaj możesz pomyśleć o swojej dalszej karierze i rozpocząć współpracę z renomowaną Firmą z branży farmaceutycznej.

Lider importu równoległego - rynku tańszych leków – poszukuje kandydatów na stanowisko

Kluczowe zadania:

  • Realizacja polityki handlowej przedsiębiorstwa u powierzonych klientów polegającą na:
  • Sprzedaży i promocji leków do aptek, sieci aptek oraz lokalnych hurtowni farmaceutycznych
  • Odpowiedzialności za realizację planów sprzedażowych całego portfolio produktów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Planowanie i raportowanie
  • Organizacja spotkań i szkoleń dla farmaceutów
  • Współpraca w ramach działu handlowego

Poszukujemy osób, które:

  • Rozumieją i lubią istotę handlu
  • Cechuje silna motywacja i zaangażowanie w pracę oraz zorientowanie na sukces w sprzedaży
  • Są samodzielne w zarządzaniu czasem pracy, kreowaniu i wykonywaniu zadań.
  • Potrafią liczyć
  • Są odpowiedzialne i rzetelne i zdyscyplinowane
  • Charakteryzuje je wysoka kultura osobista
  • Potrafią efektywnie pracować w zespole
  • Posiadają czynne prawo jazdy kategorii B
  • Potrafią cieszyć się wypracowanym sukcesem własnym i zespołowym
  • Mają doświadczenie w sprzedaży
  • Mogą pochwalić się umiejętnościami sprzedażowymi i/lub osiągniętymi sukcesami zawodowymi
  • znajomość środowiska farmaceutycznego mile widziana
  • dodatkowym atutem jest posiadanie własnego portfolio klientów aptek i sieci

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy oparty o realizację celów
  • Niezbędne do pracy narzędzia, takie jak: służbowe auto, laptop i telefon komórkowy
  • Bogaty pakiet socjalny (między innymi opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe)

Ponadto oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym wspierającym się nawzajem zespole
  • Szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: " Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę firmie Delfarma Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wysyłania CV ze zdjęciem prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z 2 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90 poz. 631 z późn. zm.), wyrażam zgodę na rozpowszechnianie mojego wizerunku w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Delfarma Sp. z o.o, 91-222 Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, z siedzibą przy ul. Dostawczej 17 w Łodzi.
  • W kwestiach dot. danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem [email protected]
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku od dnia zakończenia rekrutacji.
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • podanie danych osobowych jest warunkiem ustawowym (wynika z przepisów prawa) i jest niezbędne do procesu rekrutacji; odmowa podania danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy