Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny

InPharm spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy otwartej i kulturalnej osoby, która będzie reprezentowała naszą firmę na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego na wyznaczonym terenie kraju. Osoby kreatywnej, optymistycznej oraz radzącej sobie ze stresem. Szukającej rozwiązań, a nie problemów. Kogoś kto będzie reprezentował firmę INPHARM w negocjacjach z naszymi klientami, będzie podtrzymywał dobry wizerunek naszej firmy na wyznaczonym terenie i pozyskiwał nowych klientów do współpracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (doświadczenie zdobyte w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Kierowanie się wysokimi standardami etycznymi

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz planowania

  • Silna motywacja do pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie.

  • Świetną atmosferę w pracy i wsparcie Zespołu.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Karta FitProfit.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer itp.).

  • Spotkania integracyjne.

  • Szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

InPharm spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Firma Inpharm jest liderem rynku importu równoległego w naszym kraju. Zbiorem absolutnie wyjątkowych ludzi, którzy z pasją realizują swoje obowiązki. Firmą, która dysponuje własnym zapleczem logistycznym i na co dzień współpracuje z kilkoma tysiącami podmiotów na terenie całego kraju (aptekami detalicznymi, aptekami sieciowymi, hurtowniami, szpitalami). Istniejemy od 2006 roku, powstaliśmy na bazie polskiego kapitału i od samego początku współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z całej Europy utrzymując z nimi doskonałe i stabilne relacje.

Przewiń do profilu firmy