Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Farmaceutyczny

MiralexO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w realizacji strategii i budowaniu wizerunku marek firmy;
  • Promocję preparatów z portfolio medycznego / kosmetycznego firmy wśród środowiska farmaceutycznego oraz sprzedaż apteczną promowanych preparatów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów w środowisku farmaceutycznym na swoim terenie;
  • Przeprowadzanie szkoleń dla farmaceutów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość rynku – warunek konieczny;
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów w środowisku farmaceutycznym;
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji produktów;
  • Wysoką kulturę osobistą.

To oferujemy

  • Elastyczne warunki współpracy (umowa o pracę, umowa o współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + miesięczna premia za sprzedaż preparatów w aptekach (adekwatna do wyników sprzedażowych) + premia uznaniowa;
  • Konkursy sprzedażowe;
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, tablet, smartfon
  • Ciekawy pakiet socjalny – min. Multisport, premie świąteczne, opieka medyczna;
  • Możliwość rozwoju – Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny
  • Ciekawą i stabilną pracę ze znanymi produktami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Miralex Sp. z o. o. to stabilna polska firma farmaceutyczna, która od

30 lat skutecznie działa na rynku medycznym w Polsce (www.miralex.pl).

W swojej ofercie posiadamy preparaty własne, jaki i preparaty znanych producentów zagranicznych.

Etapy rekrutacji

Rekrutacja składa się z 3 etapów

I etap - ankieta mailowa

II etap - spotkanie online

III etap – spotkanie połączone z prezentacją produktu w Biurze Handlowym w Poznaniu.

Przedstawiciel Farmaceutyczny, wielkopolskie