Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel farmaceutyczny

SKOTAN S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Realizacja przydzielonych zadań na powierzonym terenie, budowanie i zarządzanie bazą aptek stacjonarnych, promowanie i wprowadzanie na rynek aktualnych oraz nowych produktów, przygotowanie prezentacji i szkoleń produktowych dla personelu aptecznego, aktywny udział w konferencjach naukowych środowiska farmaceutycznego, zbieranie i aktualizacja danych dotyczących obecnej sytuacji na rynku farmaceutycznym.

Nasze wymagania

  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub doradcy farmaceutycznego,

  • znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem (mile widziane),

  • sukcesy w promowaniu i sprzedaży suplementów diety w środowisku farmaceutycznym będą dodatkowym atutem (mile widziane),

  • umiejętność przeprowadzania prezentacji i szkoleń produktowych,

  • doświadczenie w kontaktach biznesowych,

  • silna motywacja do osiągania założonych celów,

  • umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • efektywna komunikacja i umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,

  • wyzwania w postaci budowania struktur sprzedaży suplementów diety oraz zwiększania świadomości dotyczącej produktów SKOTAN Pharma,

  • rozwijanie swoich kompetencji poprzez liczne szkolenia sprzedażowo-produktowe,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, laptop,

  • wsparcie w realizacji zadań ze strony działu sprzedaży, działu badawczo-naukowego oraz działu marketingu.

SKOTAN S.A.

Spółka Skotan S.A. lider nowych technologii, jedyny na świecie producent innowacyjnych suplementów diety na bazie unikalnego szczepu drożdży Yarrowia lipolytica oraz roślinnych bioestrów kwasów Omega-3,6,9 poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel farmaceutyczny.

Przewiń do profilu firmy