Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczny - Zielarski

Goldfarmex Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Goldfarmex istnieje od 2013 roku. Jesteśmy firmą działającą głównie w branżach farmaceutycznej i zielarskiej. Nasz zespół składa się z fajnych :) ludzi z niebagatelnym doświadczeniem w sprzedaży. Filozofia naszej firmy opiera się na tezie, że wysoka jakość może iść w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Opis stanowiska:

  • współpraca z klientami z branży farmaceutycznej i zielarskiej (pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z dotychczasowymi)
  • promowanie i sprzedaż całego asortymentu z portfolio
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku reprezentanta farm lub ziel
  • wykształcenie minimum średnie
  • konieczna znajomość topografii przydzielonego terenu pracy
  • uśmiech, entuzjazm, komunikatywność, kreatywność, zdolności sprzedażowe, ambicja
  • znajomość obsługi komputera (office), komunikatorów fb, msg, itp.
  • prawo jazdy B
  • zaangażowanie na każdym etapie współpracy

Oferujemy:

  • możliwość poznania tajników z branży farm i ziel
  • wynagrodzenie + premie + nagrody
  • miłą atmosferę pracy z fajnymi ludźmi
  • auto, telefon, komputer
  • stabilną pracę

Ogłoszenie archiwalne