Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowo-Medyczny

Kati Sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś dynamiczną, dojrzałą emocjonalnie, odważną i skorą do podejmowania wyzwań osobą, która chce się rozwijać i lubi ludzi, to czeka na ciebie miejsce w naszym zespole!!!

Koniecznie wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Celem istnienia tego stanowiska jest sprzedaż, promocja i reklama wyrobów medycznych dystrybuowanych przez KATI Sp. z o.o.

Od kandydatów oczekujemy realizacji następujących zadań:

realizacja planów i polityki sprzedażowej firmy,

utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

współpraca z zespołem oraz działem księgowości

planowanie i raportowanie pracy w systemie CRM

promowanie i prezentowanie produktów firmy

szkolenie personelu punktów sprzedaży w zakresie produktowym

kontakty z lekarzami promujące produkty firmy

udział w spotkaniach i szkoleniach organizowanych przez firmę

Nasze wymagania

Oczekujemy:

dynamiki, dojrzałości i odwagi

kreatywności

mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży

wykształcenia minimum średniego

łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności, asertywności

sumienności, zaangażowania i uczciwości

prawa jazdy kat. B

mile widziana znajomość rynku farmaceutycznego lub medycznego

mile widziana znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

Zapewniamy:

system wynagrodzenia: podstawa + premia od sprzedaży + dodatki motywacyjne

narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – cały etat

możliwość rozwoju zawodowego i awansu

pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

pracę w zgranym i otwartym „na ludzi” zespole

O nas

Misją KATI Sp. z o.o. jest: „Komfort i zdrowie dla Twojego ciała”, a dystrybuowane przez nas Wyroby Medyczne pomagają podnieść komfort życia, ukazać naturalne piękno kobiet i skorygować niedoskonałości ciała.

Chcemy,  by miarą naszego sukcesu było zadowolenie partnerów, Klientów, ale też  naszych pracowników. Dlatego też stawiamy na twórczość i rozwój, zarówno śledząc nowinki medyczne  i wydarzenia branżowe, jak i gwarantując naszym pracownikom przestrzeń do rozwoju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: