Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowo – Techniczny Branża Energetyczna i Telekomunikacyjna

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel wiodących producentów materiałów do budowy teletechnicznych studni kablowych
    oraz rur osłonowych BD BASE Jacek Kulig poszukuje:
    (preferowane będą osoby z Centralnej Polski)
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami, w szczególności biurami projektów, inwestorami, firmami wykonawczych oraz handlowymi.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branżach związanych z energetyką i telekomunikacją
    • wykształcenie, co najmniej średnie
    • mile widziane wykształcenie techniczne związane z charakterem pracy
    • komunikatywność i samodzielność
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat,B

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • możliwość doskonalenia umiejętności
    • pracę w zespole
    Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać tylko drogą elektroniczną.
    Koniecznie z tytułem wiadomości „Rekrutacja” oraz podaniem stanowiska.
    Bliższe informacje o produktach na stronach:
    Na oferencie prosimy umieścić klauzulę: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji BD BASE Jacek Kulig. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.