Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BP TECHEM SA jest polską spółką, która od 1990 dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. Naszą filozofią jest zrównoważony rozwój osiągany przez dywersyfikację portfela oferowanych rozwiązań oraz partnerską współpracę. Naszą misją jest niezawodność i tą wartością kierujemy się w naszych działaniach.

    Zatrudniamy ponad 130 osób. Preferujemy skandynawski styl zarządzania firmą, w którym liczy się zdanie każdego pracownika, a sukces firmy budowany jest na wzajemnym szacunku i partnerskich relacjach.  Wierzymy, że jest to jeden z powodów, który sprawia, że jesteśmy dobrym pracodawcą.  Naszym sukcesem jest to, że ponad 40% pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

    Jesteśmy przedstawicielem fińskiej firmy MIRKA Ltd., jednego z najbardziej innowacyjnych producentów materiałów ściernych i narzędzi do wykańczania powierzchni na świecie.

    W związku z rozwojem organizacji w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
    Sektor produktów przeznaczonych do wykańczania wnętrz
    Miejsce wykonywania pracy: cała Polska

    Obowiązki:

    Kandydat będzie odpowiadał za rozwój sieci sprzedaży produktów ściernych oraz narzędzi szlifierskich, zaprojektowanych dla sektora wykańczania wnętrz.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zdolność do prowadzenia pokazów produktów będzie kluczowa
    • Doświadczenie handlowe
    • Samodzielność w pracy
    • Znajomość branży budowlanej oraz sieci składów budowlanych mile widziana
    • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
    • Prawo jazdy kat B

    Zapewniamy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Pracę w dziale z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży materiałów ściernych
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Szkolenia u producenta
    • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

    Wysoko cenimy wiedzę, kompetencje i zaangażowanie członków naszego zespołu. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BP TECHEM SA moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BP TECHEM SA moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.