Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży i strategii
  • rozwój i opieka nad siecią dystrybucji
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • współpraca z wykonawcami i deweloperami
  • prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • dobra znajomość MS Office głównie Excel
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Znajomość j. rosyjskiego

To oferujemy

  • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • niezbędny zestaw narzędzi do pracy: samochód, telefon, laptop

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:

www.jobs.roto-frank.com

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny, pomorskie