Ta oferta pracy jest nieaktualna od 335 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

    Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

    Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy do pracy w regionie: region Roto nr 3 tj. woj. lubuskie, część woj. wielkopolskiego oraz część woj. dolnośląskiego.

    Przedstawiciel Handlowo - Techniczny

    Twoje zadania:

    • realizacja założonych planów sprzedaży i strategii
    • rozwój i opieka nad siecią dystrybucji
    • pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • współpraca z wykonawcami i deweloperami
    • prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych

    Twój profil:

    • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej
    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • dobra znajomość MS Office głównie Excel
    • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

    Oferujemy:

    • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
    • umowę o pracę na pełny etat
    • niezbędny zestaw narzędzi do pracy: samochód, telefon, laptop

    Czekamy na Twoją aplikację - CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).

    Więcej o nas znajdziesz na www.roto.pl