Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy / Account Manager

ASAP DrukarniaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Opieka handlowa i budowanie długofalowych relacji biznesowych,

  • Przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych - profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych przez Spółkę usług,

  • Koordynacja i nadzór nad realizowanymi zamówieniami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży poligraficznej,

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • Umiejętności kalkulacji i tworzenia wycen,

  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • Zdolności szybkiego uczenia się i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów,

  • Dobrej organizacji czasu pracy,

  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,

  • Umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w energicznym i zgranym zespole,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • Samochód służbowy.