Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy AEG i RYOBI

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TTI jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elektronarzędzi, elektronarzędzi ogrodowych i urządzeń czyszczących przeznaczonych dla konsumentów, użytkowników profesjonalnych i przemysłowych, zarówno w branży DIY, jak i remontowej oraz budowlanej. Produkty naszych marek są rozchwytywane: notujemy największy wzrost w branży remontowo-budowlanej, ponieważ jesteśmy całkowicie zaangażowani w rozwój naszego portfela wyjątkowych i silnych marek. Nasze marki zasilamy ciągłym dopływem innowacyjnych, solidnych produktów o wysokiej innowacyjności i wartości dodanej, spełniających konkretne potrzeby naszych klientów.

Informacje ogólne

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego AEG, RYOBI  będzie odpowiedzialna za sprawne zarządzanie i rozwój obsługiwanego regionu sprzedaży (woj. zachodnio-pomorskie).

Główne obowiązki:

  • Obsługa rynku nowoczesnego i tradycyjnego
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży dla marki AEG oraz RYOBI na rynku lokalnym zgodnie z planem sprzedaży
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Ciągłe monitorowanie, analiza i szacowanie potencjału biznesowego i zobowiązań płatniczych klientów
  • Wdrażanie i monitorowanie promocji
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Wprowadzanie nowości do sprzedaży
  • Współpraca z działem marketingu
  • Szkolenia produktowe dla Partnerów Handlowych
  • Profesjonalne doradztwo dla Partnerów Handlowych
  • Promocja produktów podczas dni otwartych oraz imprez targowych
  • Wizyty w punktach sprzedaży (dbałość o pozytywny wizerunek marki RYOBI i AEG)
  • Raporty z wizyt i sprzedaży

Wymagane doświadczenie/umiejętności:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w Zespole
  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Doskonała umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, profil techniczny
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu
  • Prawo jazdy kat. „B” bez punktów karnych

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód, narzędzia demonstracyjne)
  • Różnorodne i ciekawe zadania w inspirującym, międzynarodowym środowisku technicznym
  • Regularne szkolenia produktowe
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Lekcje języka angielskiego dofinansowane przez pracodawcę
  • Działania związane z budowaniem więzi zespołowych.

Ogłoszenie archiwalne