Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Agregaty Prądotwórcze

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Słupsk, Starogard Gdański, Kwidzyn, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Kartuzy, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy - województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

    Zakres obowiązków:

    • Realizację planów sprzedażowych w sieciach hurtowni instalacyjnych i salonach instalatorów na podległym terenie,
    • Kompleksowa obsługa Klienta z zachowaniem standardów najwyższej jakości obsługi, (negocjacje handlowe, podpisywanie umów, obsługa posprzedażowa
    • Dbałość o wizerunek firmy,
    • Fachowe doradztwo techniczne,
    • Dbałość o relacje z Klientami, pozyskiwanie nowych kontaktów oraz utrzymywanie i rozwój istniejących,

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Doświadczenie we współpracy z sieciami hurtowni instalacyjnych oraz salonami instalatorów,
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży agregatów prądotwórczych, kotłów gazowych, pomp ciepła, automatyki domowej, etc.
    • Zdecydowanie w działaniu i silna orientacja na cel,
    • Wysoka motywacja i sumienność,
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
    • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dyspozycyjność do podróży służbowych,
    • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel),
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,
    • Praca w systemie home office,
    • Atrakcyjne wynagrodzeniem + motywujący system premiowy,
    • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
    • Ubezpieczenie na życie,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.