Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Agrotechniczny

  • Głogów, Legnica, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. jest dynamicznym i rozwijającym się przedsiębiorstwem z 25 letnim doświadczeniem na rynku, którego przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Wierzymy, że trzonem i stabilnością dalszego rozwoju jest profesjonalna kadra, dlatego chcemy skupić wokół siebie ludzi, dla których celem jest tworzenie rzeczywistości nadając jej nowy kierunek.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: region legnicki, bolesławiecki, głogowski, świebodziński

    Rodzaj pracy: umowa o pracę, pełny etat.

    Opis stanowiska:

    • praca w terenie, kontakt z rolnikami – wizyty w gospodarstwach rolnych,
    • sprzedaż środków do produkcji rolnej tj. środki ochrony roślin, nawozy, nasiona,
    • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi klientami.

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu rolniczym, preferowane wyższe (Uniwersytet Przyrodniczy, Akademia Rolnicza),
    • samodzielność w organizacji pracy,
    • zaangażowanie w pracy oraz kreatywność,
    • łatwość nawiązywania kontaktów,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży rolnej na podobnym stanowisku,
    • znajomość rynku.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
    • profesjonalne szkolenia produktowe oraz dostęp do nowoczesnej techniki i wiedzy,
    • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazne środowisko pracy.

    Aplikacje prosimy wysyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
    Należy podać teren pracy: region legnicki/świebodziński/głogowski/bolesławiecki.
    Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"