Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Algida

Target PROO firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów detalicznych na podległym terenie

  • sprzedaż na bazie presellingu

  • zapewnienie dostępności lodów Algida oraz wprowadzanie nowości

  • dbanie o merchandising oraz widoczność lodów Algida w punktach sprzedaży

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w sprzedaży

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu

  • znajomość technik sprzedaży

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • dobra organizacja pracy i umiejętności planowania

  • zaangażowanie i postawa „dam radę”

  • energia w działaniu

  • innowacyjność i kreatywność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów – Algida (przez cały rok)

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, iPad)

  • Komfortowy samochód służbowy

  • Pakiet medyczny Luxmed

  • Dofinansowanie karnetu sportowego

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży FMCG

  • Zniżki na produkty Unilever w sklepiku firmowym

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy