Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

DGE Technologies Sp. z o.o.O firmie

  • Andrychów
    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedajesz energię elektryczną i gaz ziemny Klientom Biznesowym,
  • Budujesz relacje z klientami przed i po sprzedaży,
  • Budujesz z nami swoją markę osobistą jako Specjalista w branży energetycznej,
  • Współtworzysz z nami atmosferę wsparcia i rozwoju w zespole,
  • Możesz sprzedawać również inne produkty DGE Technologies min.: instalacje fotowoltaiczne, stacje ładowania pojazdów,
  • Możesz budować swój zespół, a nawet oddział we współpracy z działem HR.

Nasze wymagania

  • Etyczna i odpowiedzialna postawa wobec klientów i firmy,
  • Umiejętność wykorzystywania okazji biznesowych i przedsiębiorczość,
  • Optymizm i ciekawość ukierunkowana na innych ludzi,
  • Nastawienie na rozwój osobisty i zawodowy,
  • Dwuletnie lub większe doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Kompleksową, formalno-prawną wiedzę o rynku energetycznym, dzięki której świadczymy wysokiej jakości usługi dla klientów biznesowych,
  • Transparentny kontrakt B2B i wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Najlepsze na rynku szkolenia produktowe i sprzedażowe - wygrywamy wiedzą a nie ceną! Mamy 10-letnie doświadczenie w branży energetycznej
  • Nasze wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • Brak rejonizacji - obowiązuje tylko rezerwacja klientów w systemie CRM,
  • Zapraszamy do wspólnej pracy i świętowania sukcesów!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

DGE Technologies Sp. z o.o.

Witaj!

Dzisiejsza sytuacja na rynku energii i gazu nie wygląda ciekawie. Już dziś wiadomo, że niektóre firmy nie są w stanie funkcjonować po takim wzroście cen, który odnotowaliśmy na przestrzeni ostatniego roku. Dlatego robimy wszystko, aby dotrzeć do jak największej ilości firm, aby wspomóc przedsiębiorców w tym trudnym dla nich czasie.

Odpowiedni dobór produktów, rozwiązania szyte na miarę i wiedza naszych handlowców już uratowały wiele biznesów.

Jesteśmy z Katowic i wspólnie tworzymy markę DGE Technologies.

Znajdziesz nas tutaj -> https://dgetech.pl/o-firmie/zespol/

Razem budujemy pozycję naszej firmy na rynku jako Specjaliści w kompleksowym OUTSOURCINGU energetycznym. Dbamy o to, żeby klienci przestali przepłacać na swoje media i płacili tylko za to co potrzebują i co zużywają.

Pracy jest sporo - każde przedsiębiorstwo korzysta z prądu, a niektóre również z gazu - dlatego, dołącz do nas, dziel się specjalistyczną wiedzą, rozwijaj swoją markę jako Specjalista i dobrze zarabiaj.

Przedstawiciel Handlowy, Andrychów