Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kęty, Kraków, Libiąż, Limanowa, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Słowianka Spółka z o.o. to wiodące na polskim rynku  i w Unii  Europejskiej centrum szkoleniowe zajmujące się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla przyszłych i obecnych stylistek paznokci. Prowadzi szkolenia bazowe i podwyższające kwalifikacje z budowy paznokci oraz ze stylizacji, a także przygotowujące stylistki do mistrzostw.

    Słowianka Nail Trends - zupełnie nowa, unikalna linia produktów opracowana z myślą o przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy przyszłym i obecnym stylistom paznokci. W ofercie posiadamy produkty, które zachwycą każdego. Ich innowacyjność i najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu każdej stylistyki.
    Miejsce pracy: Małopolskie

    Opis stanowiska

    • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami branży Beaty,
    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • Identyfikowanie potencjału rynku oraz wykorzystywanie zaplecza produktowego do cross-sell i up-sell,
    • Prowadzenie prezentacji produktowych,
    • Planowanie działań sprzedażowych oraz promocyjnych,
    • Regularne wizyty u klientów.

    Profil kandydata

    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów i chęci do rozwoju,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
    • Profesjonalny program szkoleń,
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy.

    Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania - zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj.