Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Oświęcim, Olkusz, Chrzanów, Miechów, Proszowice, Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Andrychów, Libiąż, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy kandydata/ki na stanowisko

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    firmy działającej od ponad 21 lat na rynku branży informacyjno-reklamowej
    posiadającej stały i wypracowany rynek.

    Nr ref.: PH-09/17

    ZADANIA:

    • Sprzedaż reklamy do nośników zewnętrznych i Internetu na bazie stałych i nowych klientów na przygotowanym przez naszą firmę obszarze sprzedaży
    • Reprezentowanie firmy w powierzonym regionie oraz opieka posprzedażowa stałych i nowo pozyskanych klientów

    OCZEKIWANIA:

    • Minimum średnie wykształcenie
    • Umiejętność samodzielnego organizowania własnej pracy
    • Ukierunkowanie na rzetelne wyniki i uczciwą sprzedaż
    • Prawo jazdy i samochód
    • Atutem będzie doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages lub sprzedaż B2B)

    OFERUJEMY:

    • Zapewniamy gotowy do przejęcia obszar sprzedaży z zainstalowanymi nośnikami zewnętrznymi przy współpracy z Samorządami Terytorialnymi.
    • Każdego miesiąca wypłacane jest wynagrodzenie bazowe i premie. Dodatkowo za wyniki handlowe wypłacana jest gratyfikacja kwartalna.
    • Zapewniamy możliwość stabilizacji oraz wysokich i regularnych dochodów.
    • Profesjonalne wdrożenie obejmujące pełne szkolenie produktowe oraz opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia.

    ZASIĘG DZIAŁANIA: do przejęcia jest obszar województwa i ościennych miejscowości

    Więcej informacji na następujących stronach:
    www.sportpremium.pl oraz https://indexfirm.pl/oferta/pakiet_multiaktywny

    Prosimy o przesłanie aplikacji z nr referencyjnym PH-09/17

    przez przycisk "Aplikuj teraz" znajdujący się pod ogłoszeniem.

    *Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
    bottom