Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Oświęcim, Olkusz, Chrzanów, Miechów, Proszowice, Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Andrychów, Libiąż, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Poszukujemy kandydata/ki na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

firmy działającej od ponad 21 lat na rynku branży informacyjno-reklamowej
posiadającej stały i wypracowany rynek.

Nr ref.: PH-09/17

ZADANIA:

  • Sprzedaż reklamy do nośników zewnętrznych i Internetu na bazie stałych i nowych klientów na przygotowanym przez naszą firmę obszarze sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy w powierzonym regionie oraz opieka posprzedażowa stałych i nowo pozyskanych klientów

OCZEKIWANIA:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność samodzielnego organizowania własnej pracy
  • Ukierunkowanie na rzetelne wyniki i uczciwą sprzedaż
  • Prawo jazdy i samochód
  • Atutem będzie doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages lub sprzedaż B2B)

OFERUJEMY:

  • Zapewniamy gotowy do przejęcia obszar sprzedaży z zainstalowanymi nośnikami zewnętrznymi przy współpracy z Samorządami Terytorialnymi.
  • Każdego miesiąca wypłacane jest wynagrodzenie bazowe i premie. Dodatkowo za wyniki handlowe wypłacana jest gratyfikacja kwartalna.
  • Zapewniamy możliwość stabilizacji oraz wysokich i regularnych dochodów.
  • Profesjonalne wdrożenie obejmujące pełne szkolenie produktowe oraz opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia.

ZASIĘG DZIAŁANIA: do przejęcia jest obszar województwa i ościennych miejscowości

Więcej informacji na następujących stronach:
www.sportpremium.pl oraz https://indexfirm.pl/oferta/pakiet_multiaktywny

Prosimy o przesłanie aplikacji z nr referencyjnym PH-09/17

przez przycisk "Aplikuj teraz" znajdujący się pod ogłoszeniem.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się