Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - apteki, punkty około-zdrowotne.

7FIT S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • ciągły kontakt z klientami na podległym terenie

  • dbałość o ekspozycję asortymentu

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży

  • dbałość o wizerunek firmy

  • szkolenia produktowe w punktach sprzedaży

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomości obsługi komputera

  • komunikatywności, samodzielności i elastyczności

  • kreatywności, samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • nastawienia na realizację powierzonych celów i zadań

  • predyspozycji handlowych i miłej aparycji

  • uczciwości

  • gotowości do pracy w terenie

  • prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnej realizacji ambitnych przedsięwzięć

  • atrakcyjne warunki oraz wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowy

7FIT S.A.

Firma 7FIT S.A. – właściciel marki 7Nutrition - jest dynamicznie rozwijającym się producentem odżywek i akcesoriów dla sportowców.

Mamy młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy przy udziale jednych z najlepszych na świecie kulturystów tworzą niszowe produkty dla pasjonatów sportów siłowych i kulturystyki.

Przewiń do profilu firmy