Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Atlantic Seiko

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż zegarków ze średniego segmentu cenowego

  • Realizowanie planów sprzedaży na podległym terenie

  • Dbałość o właściwą ekspozycję towaru u Klienta

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Wyszukiwanie nowych odbiorców

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy z klientem

  • Czynnego prawa jazdy i gotowości do pracy w terenie

  • Mobilności związanej z częstymi wyjazdami służbowymi: 7-9 noclegów w miesiącu poza miejscem zamieszkania

  • Znajomości obsługi komputera – w tym głównie środowisko Google

  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjnych

  • Wysokiej motywacji do osiągania wyznaczonych celów

  • Preferowane miejsce zamieszkania : województwo wielkopolskie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości

  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat

  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych,

  • jak i zewnętrznych

  • Pakiet świadczeń: Opiekę medyczną MEDICOVER - w pełni refundowany!, Zniżki na zakup całego asortymentu Grupy Zibi - aż do 40%!, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach;

  • Program sugestii pracowniczych- zgłaszasz usprawnienie otrzymujesz Bon Sodexo!

  • Wydajny sprzęt (laptop, smartfon, samochód ), który będzie Twoim przyjacielem w codziennej pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi S.A.

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i rozwój Klientów w województwach: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Nie czekaj - wyślij swoje CV!

Nasze Wartości - 5 Why

  • Ciągle się doskonalimy- wiemy jak rozwój kompetencji i Twoich mocnych stron jest istotny, zapewnimy Ci to!

  • Pracujemy zespołowo- doceniamy inicjatywę i kreatywność, dołożymy wszelkich starań żebyś w pełni zrozumiał/a zakres swoich obowiązków oraz specyfikę pracy w naszej firmie- będziesz pracował z najlepszymi,

  • Stawiamy na wiarygodność i dobrą komunikację- jesteśmy konkretni, opieramy się na faktach, analiza SMART nie jest nam obca

  • Tworzymy dobrą atmosferę w pracy- lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas?

  • Mówimy otwarcie o problemach i rozwiązujemy je- Nie szukamy winnych ale pracujemy nad wspólnym rozwiązaniem. Każdy problem traktujemy nie jako porażkę, a kolejne wyzwanie.

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Brzmi interesująco? Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

Koniecznie prześlij do nas swoje CV!