Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie

  • tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • podpisywanie oraz przygotowywanie umów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania

  • zapał do pracy i nastawienie na sukces

  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umawiane spotkania -brak elementu pozyskiwania klientów (nasze Call Center robi to za ciebie)

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa w przedziale 3000-4000 PLN netto + przejrzysty system prowizyjny umożliwiający duże zarobki (na poziomie od 12 000 PLN)

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą paliwową, telefon oraz tablet

  • profesjonalne szkolenia techniczne, produktowe oraz sprzedażowe

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy