Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Authentic Beauty Concept (m/f)

Henkel Polska Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów – salonów fryzjerskich

  • Negocjowanie nowych kontraktów i ich egzekucja

  • Dbanie o ekspozycje sprzedawanych produktów na półkach

  • Rozwijanie współpracujących podległych salonów

  • Rozwijanie relacji handlowych

  • Kontrola i egzekucja należności klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej lub prestiżowej

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

  • Umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji handlowych i marketingowych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętności pracy w zespole i tworzenia dobrej atmosfery

  • Doskonałe umiejętności budowania relacji z klientem zewnętrznym jak i wewnętrznym

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Henkel jest dla tych, którzy mierzą wysoko. Może to właśnie Ty?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy