Przedstawiciel handlowy B2B

ZTS UNIPLAST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy samodzielnego przedstawiciela handlowego. Branża foli opakowaniowych.

Zakres terenowy: praca w terenie wybranym przez kandydata. Brak ograniczeń. Możliwe na obszarze całego kraju, jak również Europy.

Zadania:

  1. 1.Sprzedaż towarów oferowanych przez pracodawcę. Czyli folie opakowaniowe. W szczególności folie:
    • Termokurczliwe
    • Termokurczliwe drukowane
    • Zimnokurczliwe typu Stretch Hood
    • Zimnokurczliwe typu Stretch Hood drukowane
  2. Pozyskiwanie nowych klientów
  3. Obsługa klientów na podległym terenie
  4. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  5. Realizacja planów sprzedażowych
  6. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  7. Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  8. Uczestnictwo na targach i szkoleniach
  9. Raportowanie własnej sprzedaży
  10. Monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie

Kandydat będzie miał za zadanie oferować produkty szczególnie do klientów z Branży:

  • Materiałów budowlanych i chemii budowlanej
  • Urządzeń AGD
  • Wyrobów przemysłu Chemicznego
  • Wyrobów spożywczych, w szczególności napojów ( beverages )
  • Wyrobów z tworzy sztucznych (np. wiaderek PVC)
  • Producentów papieru przemysłowego
  • Producentów papieru higienicznego
  • Producentów kory, ziemi ogrodniczej i torfów
  • Producentów nawozów
  • Producentów mebli
  • Producentów cukru, soli, mąki i podobnych
  • Hut szkła
  • Producentów materacy
  • Producentów Kopert kurierskich
  • Producentów Gumy i Kauczuków

Wymagania:

  • Preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w handlu tworzywami sztucznymi i materiałami opakowaniowymi
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka orientacja na wynik
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane osoby z bazą klientów
  • Znajomości branży tworzyw sztucznych
  • Wysokie zdolności komunikatywności
  • Predyspozycji do pracy w handlu
  • Pełna dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności planowania, dobrej organizacji czasu pracy
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • Kandydat musi preferować prace w ciągłym ruchu
  • Wizytacja w centrali minimum raz w miesiącu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt (jeśli kandydat prowadzi działalność gospodarczą) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Pracę bez ograniczeń terenowych
  • Udział w szkoleniach
  • Samochód, telefon, komputer i inne materiały marketingowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy