Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy B2B - kosmetyki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&K Business Group Sp. z o.o.

    Firma S&K Business Group Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukuje, samodzielnej i energicznej osoby odpowiedzialnej za sprzedaż kosmetyków.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: Sales 02/2018
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • zbieranie zamówień, oferowanie produktów z dostępnego asortymentu,
    • pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B
    • realizacja celów sprzedażowych i planów,
    • utrzymanie dobrych kontaktów z kontrahentami,
    • raportowanie
    • wykorzystywanie skutecznych technik sprzedażowych
    • wystawianie i rozliczanie dokumentów sprzedaży

    Wymagania:

    • konieczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (branża kosmetyczna) min 2 -3 lata,
    • posiadanie własnej aktywnej bazy klientów (w tym sieci)
    • znajomość lokalnego rynku i trendów dot. kosmetyków naturalnych, kosmetyków i akcesoriów do golenia, perfum, past do zębów.
    • znajomość rynku kosmetycznego i drogeryjnego,
    • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami,
    • umiejętności organizacji pracy własnej
    • dobrej znajomości MS Office i obsługi komputera
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem
    • bardzo ważna dla nas będzie Twoja kultura osobista oraz motywacja do pracy
    • stanowisko pracy jest mobilne, więc musisz być gotowy/a do pracy w terenie oraz posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie rozpoczynającej swoja aktywność na rynku polskim
    • atrakcyjne wynagrodzenie (5000PLN/netto w przypadku sprzedaży na poziomie 50 000PLN)
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań
    • zatrudnienie na podstwie umowy o pracę, 3 miesięczny okres próbny
    • samochód służbowy po okresie próbnym
    • pracę od poniedziałku do piatku w godz. 9:00 – 18:00 z godzinna przerwą na lunch w ciagu dnia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez S&K Business Group Sp. z  o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest S&K Business Group Sp. z  o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 87 lok. 307. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.