Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy B2B

CROMWELL SP. Z O.O.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja planu rozwoju rynku
  • Wsparcie dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Promowanie produktów oraz rozwiązań dla przemysłu
  • Partnerska współpraca z kontrahentami zapewniająca promowanie wartości firmy
  • Tworzenie długofalowych relacji biznesowych
  • Rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży i dystrybucji
  • Realizacja miesięcznych i kwartalnych planów sprzedaży
  • Analiza i bieżące raportowanie aktywności sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu klientami i/lub sprzedażą
  • Umiejętność sprzedaży zarówno produktów jak i rozwiązań jako wartości dodanych
  • Umiejętność zarządzania bazą klientów i budowania relacji
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Ukierunkowanie na wyniki, dynamika i konsekwencja w działaniu
  • Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży (branża narzędzi dla przemysłu będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w inny rejon Polski (szacowane 4 dni raz na 5 tygodni)
  • Warunek konieczny: prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy i inne narzędzie niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Elastyczność działania w rozwoju sprzedaży różnorodnych grup produktowych
  • Pracę w zgranym zespole

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

CROMWELL SP. Z O.O.

Cromwell jest liderem w dziedzinie dostaw środków produkcyjnych dla przemysłu w Europie, oferując możliwie jak najszerszy asortyment wszelkim sektorom przemysłu, branżom i specjalizacjom.

Cromwell posiada sieć 54 oddziałów stacjonarnych w Wielkiej Brytanii oraz 11 lokalizacji na całym świecie, zatrudniając przy tym 2150 pracowników. Brytyjska i międzynarodowa sieć oddziałów firmy obsługiwana jest przez World Distribution Center & HQ w Leicester w Wielkiej Brytanii. Od 2015r.

Cromwell jest częścią WW Grainger, Inc., wiodącego w Ameryce Północnej dostawcy szerokiej linii produktów konserwacyjnych, naprawczych i operacyjnych (MRO) dla firm i instytucji.

Przedstawiciel Handlowy B2B, łódzkie