Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy B2B

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

3 500–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV dla przedsiębiorstw
  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling
  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży, w aktywnym pozyskiwaniu klienta B2B – nasi klienci to wymagający przedsiębiorcy
  • Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach
  • Proaktywna postawa i gen „łowcy” (mile widziane doświadczenie w sprzedaży D2D) – nigdy nie wiadomo, za którym rogiem znajduje się potencjalny klient
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji, samodzielność oraz wytrzymałość długodystansowca: nasze wsparcie + Ty = wynik
  • Wysoka aktywność, ukierunkowanie na cele oraz kreatywne działanie – niemożliwe nie istnieje
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz prawo jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają

To oferujemy

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjną pensję podstawową i wysoką prowizję sprzedażową bez górnego limitu
  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód osobowy klasy C, kartę paliwową, tablet, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM.
  • Wysokiej jakości PRODUKTY fotowoltaiczne i szeroki wybór unikalnych rozwiązań finansowych dla klientów B2B
  • Możliwość robienia tego, co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji przy biurku, MAKSIMUM aktywności w terenie

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Wsparcie CALL CENTER w umawianiu spotkań z klientami
  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe
  • Rozwojowy COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce
  • Wsparcie BACK OFFICE na każdym etapie sprzedaży i realizacji
  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przedstawiciel Handlowy B2B, łódzkie