Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B – sprzedaż energii elektrycznej z OZE

SOLARUS sp. z o.o.

10 00040 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów biznesowych i indywidualnych

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z klientami

  • realizowanie wyznaczonych celów

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

  • znajomość lokalnego rynku

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy

  • umiejętność skutecznych negocjacji

  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów

  • zainteresowanie tematem PV i Pomp Ciepła oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt B2B

  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe w wysokości odpowiedniej do doświadczenia + prowizja)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop

  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej

  • miłą atmosferę pracy

  • doradztwo finansowe

  • wysoką jakość montażu

  • serwis i wsparcie posprzedażowe

  • bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów

  • najlepszą ofertę na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Obszar pracy: cała Polska

Działaj z nami – posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z długoletnim doświadczeniem na rynku branży fotowoltaicznej. Aktualnie poszukujemy ambitnych, potrafiących pozyskiwać kontakty i pracowitych osób na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. fotowoltaiki i pomp ciepła.