Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MANTONI z siedzibą w: Migdałowa 89, 02-796 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B w Biurze Projektowania oraz Organizacji Produkcji Odzieży

MANTONI

  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

MANTONI

Migdałowa 89

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

CO BĘDZIESZ ROBIŁ:

• Będziesz proaktywnie poszukiwał do współpracy potencjalnych Klientów z obszaru EU, utrzymywał dobre relacje z zagranicznymi klientami - zarówno mailowe jak i telefoniczne - w kwestiach związanych z zamówieniami;

• Analizował czego potrzebują, dopasowywał naszą ofertę do ich potrzeb

• Tworzył oferty pod potrzeby Klientów oferując najlepsze rozwiązania – z korzyścią dla obydwu stron

• Realizował założenia sprzedażowe

• Finalizował sprzedaż

• Przygotowywał opisy zamówień wg. ustaleń z klientem do dalszej obróbki wewnątrz firmy;

• Przygotowywał siatkę klientów oraz dbał o to aby nikt nie został zapomniany.

• Przygotowywał zestawienia – kto, co, kiedy, jak i za ile.

Nasze wymagania

CHCIELIBYŚMY :)

• Powinieneś mieć doświadczenie w pracy z klientem B2B w sektorze związanym z tekstyliami / odzieżą co najmniej 1-2 lata

• Fajnie by było, abyś się interesował modą – będziesz musiał (-ła) na co dzień pracować w tej materii doradzając klientom

• Na pewno musisz sprawnie się poruszać w Internecie oraz umieć korzystać z Worda i Excela;

• Musisz komunikatywnie znać język angielski w mowie i piśmie, min. B2/C1;

• A jakbyś znał jeszcze język niemiecki to będzie super przydatne w pracy.

• Chcemy abyś miał wykształcenie wyższe kierunkowe - ekonomia, marketing lub pokrewne

• Żebyś miał porządek na biurku - był zorganizowany, systematyczny i skrupulatny;

To oferujemy

CO W ZAMIAN?

Oferujemy pełną wyzwań, ciekawą i różnorodną pracę w przyjaznym środowisku.

Wynagrodzenie adekwatne do wypracowanych wyników i zaangażowania.

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.

Pracę na warszawskim Ursynowie, blisko metra, w nowoczesnym biurze z ogródkiem, który sprawdza się latem.

Jeśli masz dobry kontakt z ludźmi, lubisz sprzedawać i masz w tym zakresie potwierdzone sukcesami wyniki, to jest praca właśnie dla Ciebie!

Co do reszty - nie martw się - przeszkolimy, nauczymy :)

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Jesteśmy firmą która się zajmuje projektowaniem oraz organizacją produkcji odzieży od 20 lat.

W skład zespołu MANTONI wchodzą specjaliści związani z branżą tekstylną. Naszą podstawową działalnością jest szeroko pojęta odzież męska oraz unisex – streetwear, smart casual oraz sportswear. W większości realizujemy kolekcje odzieży pod Markami naszych klientów.

Obecnie poszukujemy energicznej, systematycznej, odpowiedzialnej i komunikatywnej osoby na stanowisko – Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów B2B – Przedstawiciel Handlowy B2B do pracy w Biurze Projektowania oraz Organizacji Produkcji Odzieży.