Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy B2B

CROMWELL SP. Z O.O.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja planu rozwoju rynku

  • Wsparcie dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Promowanie produktów oraz rozwiązań dla przemysłu

  • Partnerska współpraca z kontrahentami zapewniająca promowanie wartości firmy

  • Tworzenie długofalowych relacji biznesowych

  • Rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży i dystrybucji

  • Realizacja miesięcznych i kwartalnych planów sprzedaży

  • Analiza i bieżące raportowanie aktywności sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu klientami i/lub sprzedażą

  • Umiejętność sprzedaży zarówno produktów jak i rozwiązań jako wartości dodanych

  • Umiejętność zarządzania bazą klientów i budowania relacji

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

  • Ukierunkowanie na wyniki, dynamika i konsekwencja w działaniu

  • Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży (branża narzędzi dla przemysłu będzie dodatkowym atutem)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych w inny rejon Polski (szacowane 4 dni raz na 5 tygodni)

  • Warunek konieczny: prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Samochód służbowy i inne narzędzie niezbędne do pracy (laptop, telefon)

  • Elastyczność działania w rozwoju sprzedaży różnorodnych grup produktowych

  • Pracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

CROMWELL SP. Z O.O.

Cromwell jest liderem w dziedzinie dostaw środków produkcyjnych dla przemysłu w Europie, oferując możliwie jak najszerszy asortyment wszelkim sektorom przemysłu, branżom i specjalizacjom.

Cromwell posiada sieć 54 oddziałów stacjonarnych w Wielkiej Brytanii oraz 11 lokalizacji na całym świecie, zatrudniając przy tym 2150 pracowników. Brytyjska i międzynarodowa sieć oddziałów firmy obsługiwana jest przez World Distribution Center & HQ w Leicester w Wielkiej Brytanii. Od 2015r.

Cromwell jest częścią WW Grainger, Inc., wiodącego w Ameryce Północnej dostawcy szerokiej linii produktów konserwacyjnych, naprawczych i operacyjnych (MRO) dla firm i instytucji.

Przewiń do profilu firmy