Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy B2B

Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów z branży piekarniczo - cukierniczej

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Rozwijanie podległego rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami

  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min. 2 lata, idealnie w branży spożywczej

  • Znajomość branży piekarniczo – cukierniczej - mile widziana

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz gotowości do pracy w terenie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Zadaniowy czas pracy

  • Pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Udział w targach i szkoleniach branżowych

Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego, poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy B2B.

Miejsce pracy: woj. śląskie i woj. opolski

Przewiń do profilu firmy

Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Praca pełna wyzwań

Praca, w której stawiamy na rozwój pracowników

Praca, w której nie ma czasu na nudę

Jeśli takiej pracy szukasz, zapraszamy do nas!