Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy B2B w branży IT - województwo wielkopolskie

WebEye Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie szans sprzedaży, budowa bazy nowych klientów.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.

  • Sprzedaż produktów i usług nowym klientom.

  • Przygotowywanie zamówień, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe.

  • Współpraca z zespołem Technicznym, Administracyjnym oraz Marketingowym.

  • Profesjonalne i skuteczne promowanie rozwiązań telematycznych WebEye na rynku polskim.

  • Raportowanie i współpraca z regionalnymi strukturami sprzedaży.

Podział czasu pracy
20%

Praca biurowa

80%

Praca w terenie / u klientów

Nasze wymagania

  • Systematyczność i upór w dążeniu do celu

  • Komunikatywność, kreatywność, pozytywne nastawienie.

  • Umiejętności negocjacyjne i perswazyjne.

  • Orientacja na realizację celów i osiąganie ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych.

  • Podstawowa znajomość obsługi Microsoft Office (Excel, Outlook, Word).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie ( minimum B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży TSL, automotive lub IT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie IT.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

  • Work-life balance, elastyczne godziny pracy.

  • Atrakcyjne szkolenia branżowe.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód - również do celów prywatnych, telefon, laptop).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Work - life balance elastyczne godziny pracy

WebEye Polska Sp. z o.o.

WebEye to lider branży telematycznej w Europie Centralnej i Wschodniej. Jesteśmy wiodącym producentem urządzeń i dostawcą usług pozwalających na monitoring floty pojazdów i maszyn. Nasze produkty dostępne są w 14 europejskich krajach. Nasz główny cel zorientowany jest na pomocy naszym partnerom biznesowym optymalnie wykorzystywać zasoby swojej firmy. System WebEye zapewnia ekonomiczną i przyjazną dla środowiska eksploatację floty, a ponadto przejrzystość i stabilność, niezbędną do zarządzania firmą.

Przewiń do profilu firmy