Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy BAT

British American Tobacco

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz:

  • realizować cele biznesowe, tak by udział rynkowy produktów BAT rósł. Będziesz pozyskiwać nowych klientów za pomocą trade marketingu i aktywności przygotowanych dla konsumenta;

  • koordynować pracę hostess i hostów, czyli naszych Brand Masterów na swoim terenie;

  • budować rolę strategicznych marek BAT. Zadbasz o ich widoczność i dostępność. Skupisz się też na edukowaniu detalistów i współpracy z nimi;

  • zarządzać programami odsprzedażowymi. Wesprzesz nas w budowaniu i wzmacnianiu naszej platformy komunikacyjnej;

  • zarządzać powierzonym budżetem, a także tym jak go optymalnie wykorzystać;

  • negocjować i kontrolować kontrakty na swoim terenie. Będziesz dbać o warunki handlowe.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży lub w aktywacjach konsumenckich

  • ambitnie realizujesz postawione Ci cele

  • masz co najmniej średnie wykształcenie

  • szybko się uczysz

  • komunikujesz się bez trudu i budujesz długofalowe relacje

  • z pasją pracujesz z ludźmi i w terenie

  • masz prawo jazdy kat. B

  • znasz język angielski – to będzie Twój dodatkowy atut

To oferujemy

  • pełne przygotowanie do pracy na tym stanowisku, w tym pakiet szkoleń

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i awansu

  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa plus premia)

  • nowoczesne narzędzia pracy (telefon, tablet z klawiaturą,)

  • auto z możliwością użytkowania do celów prywatnych

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wypoczynku oraz obozów i kolonii dla dzieci

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość korzystania z atrakcyjnych benefitów w ramach funduszu socjalnego

  • pracę w super zespole, lubimy się integrować i spędzać ze sobą czas

  • swobodę w działaniu – wolność przez odpowiedzialność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

1. Aplikuj on-line

2

2. Rozmowa z rekruterem (on-line)

3

3. Rozmowa z przyszłym przełożonym (on-line)

WE ARE BAT

At BAT we are committed to our Purpose of creating A Better Tomorrow. This is what drives our people and our passion for innovation. See what is possible for you at BAT.

• Global Top Employer with 53,000 BAT people across more than 180 markets

• Brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries

• Newly established Tech Hubs building world-class capabilities for innovation in 4 strategic locations

• Diversity leader in the Financial Times and International Women’s Day Best Practice winner

• Seal Award winner – one of 50 most sustainable companies

BELONGING, ACHIEVING, TOGETHER

Collaboration, diversity and teamwork underpin everything we do here at BAT. We know that collaborating with colleagues from different backgrounds is what makes us stronger and best prepared to meet our business goals. Come bring your difference!

Przewiń do profilu firmy