Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy Beko S.A.

BEKO S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie oraz rozwój sprzedaży produktów marki Beko na powierzonym terenie (woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie) w kanale tradycyjnym (sklepy wolnostojące, studia mebli kuchennych)
  • Szkolenia produktowe z zakresu produktów AGD
  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych
  • Bieżące wsparcie w rozwoju marki na rynku AGD (MDA, SDA)
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Uczestnictwo i reprezentacja w targach branżowych

Nasze wymagania

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia
  • Prawo jazdy kat. B i samochód
  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów w branży AGD
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Zdolność do pracy pod presją
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej (umowa firma-firma)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w renomowanej firmie z branży AGD
  • Pracę w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy oraz inspirującą atmosferę

Beko to międzynarodowy producent urządzeń AGD należący do Grupy Arçelik. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich siedmiu lat. Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na wielu rynkach europejskich, w tym w Polsce.

Przedstawiciel Handlowy Beko S.A., mazowieckie