Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy Beko S.A.

BEKO S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie oraz rozwój sprzedaży produktów marki Beko na powierzonym terenie (woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie) w kanale tradycyjnym (sklepy wolnostojące, studia mebli kuchennych)

  • Szkolenia produktowe z zakresu produktów AGD

  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych

  • Bieżące wsparcie w rozwoju marki na rynku AGD (MDA, SDA)

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Uczestnictwo i reprezentacja w targach branżowych

Nasze wymagania

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia

  • Prawo jazdy kat. B i samochód

  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów w branży AGD

  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów

  • Zdolność do pracy pod presją

  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej (umowa firma-firma)

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w renomowanej firmie z branży AGD

  • Pracę w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy oraz inspirującą atmosferę

BEKO S.A.

Beko to międzynarodowy producent urządzeń AGD należący do Grupy Arçelik. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich siedmiu lat. Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na wielu rynkach europejskich, w tym w Polsce.

Przewiń do profilu firmy