Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Wawel SAO firmie

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami

  • budowa pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Nasze wymagania

Teren działania: Brzeziny, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, min. rocznego doświadczenia w branży FMCG w pracy na podobnych stanowiskach w kanale nowoczesnym oraz niezależnym, zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego, czynne prawo jazdy kat. B oraz badania do celów sanitarno - epidemiologicznych.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • samochód służbowy, telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy