Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

Form-Plastic Sp. z o.o.O firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma z tradycjami, produkująca całą gamę produktów branży ogrodniczej i zimowej.
W związku z ciągłym rozwojem w chwili obecnej poszukujemy:

PRACA ZDALNA na terenie woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii sprzedaży produktów firmy, kreowanie wizerunku oraz budowanie pozycji lidera na rynku.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
  • Przygotowywanie wymaganych raportów do przełożonych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży ogrodniczej
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność - gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnie zarządzanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na przycisk

Ogłoszenie archiwalne