Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

GN DoradztwoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

Biuro Podróży w związku z rozwojem nowego produktu poszukuje Przedstawicieli Handlowych, do kontaktu ze szkołami. Poszukujemy kandydatów chcących rozwijać się w branży turystycznej. Oferujemy szkolenia handlowe, wprowadzanie do aktywności oraz gotową bazę szkół do pierwszego kontaktu. W naszym biurze masz szanse na ponadprzeciętne wynagrodzenie, możliwość ustabilizowania swojej sytuacji finansowej lub zdobycia dodatkowych środków do swoich przychodów. Nasza oferta jest idealna dla kandydatów dyspozycyjnych oraz osób pracujących lub studiujących. Poszukujemy kandydatów zarówno z dużych ośrodków miejskich jak i z małych miejscowości, wszędzie tam, gdzie znajdują się szkoły, z którymi można współpracować.

Opis Stanowiska:

  • praca na powierzonej bazie szkół w okolicy
  • promowanie oferty wycieczek w szkołach podstawowych i średnich
  • nienormowany czas pracy w dowolnych godzinach
  • praca samodzielna poza biurem - e-mail, telefon + spotkania w szkołach
  • uzgadnianie szczegółów i harmonogramów wyjazdu
  • prowadzenie ewidencji, raportowanie

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera/tabletu i internetu
  • umiejętność słuchania potrzeb klienta
  • łatwość inicjowania rozmów z ludźmi
  • kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • systematyczność i dążenie do celu

Oferujemy:

  • nienormowany czas pracy – umowa zlecenie
  • wysoką prowizję od zrealizowanych celów
  • możliwość rozwoju zawodowego i personalnego
  • możliwość przejścia na umowę o pracę
  • wsparcie zespołu sprzedażowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy